Standartlarımız

For Gıda müşteri memnuniyeti ve tüketici sağlığını ön planda tutmaktır. Bu nedenle; son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeden, çevreyi koruma altına alarak, güvenli gıda üretimini ve müşteri memnuniyetini sağlamayı, tüketici ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

Gıdanin tüketimi anında güvenli olmasını sağlamak, gıda güvenliğine yönelik olan tehditleri kontrol altina almak ve güvenilir ürünlerin tüketiciye sunulması amacıyla firmamiz; ISO 2000:2005 HACCP Gida Güvenlik Sistemini devam ettirerek kalite ve hijyenini belgelendirmiştir.For Gıda Ticaret Pazarlama ve Nakliye A.Ş.; Türk Gida Kodeksine ve uluslararasi kabul edilmiş bir standart olan Codex Alimentarus'a uygun üretim yapmaktadir. Bu kapsam dahilinde üretim izin ve gida sicil belgeleri almıştır.
Gıda güvenlik hedefimiz:Yaş sebze ve meyve sektöründe sorumlu olduğumuz yasal ve düzenleyici şartlari takip ederek, bu doğrultuda müşteri talep ve isteklerini de baz alarak, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Şartları'nı takip ederek sürekli uygunluğu sağlamak ve tüm çalişanlarımıza özümsetmek ve uygulatmak, her zaman sektör içinde daha iyiye yönelmektir.